Seminarai

Seminarų temos

 

Seminarai skirti socialinės pagalbos srityje veikiančioms organizacijoms, darbo kolektyvams, konferencijoms ar privatiems bendraminčių ratams. Įvairius praktinius ir psichoedukacinius seminarus vedu nuo 2010 metų. Šiai dienai siūlau penkias seminarų temas:

  • Praktinis seminaras ,,Penkios meilės stichijos“. Seminaras skirtas susipažinimui su Penkių meilės stichijų teorija ir jos taikymu kasdieniniame gyvenime, siekiant psichologinės ir dvasinės gerovės. Seminarą vedame kartu su knygos ,,Penkios meilės stichijos“ bendraautore Agne Vėželyte. Seminaro dalyviai bus supažindinti su pagrindinėmis Penkių meilės stichijų teorijos idėjomis ir gyvenimą kuriančiais Gamtos dėsniais. Meditacijų ir šokio praktikų metu turės galimybę patirti skirtingas Meilės stichijų kokybes, bei atpažinti jas savyje.

 

  • Psichoedukacinis seminaras ,,Antistreso receptai“. Seminaro dalyviai sužinos apie natūralius streso įveikos būdus, tokius kaip: minčių perkūrimas, požiūrio keitimas, emocijų nuraminimas, kūno atpalaidavimas, energijos išteklių atkūrimas. Natūralūs streso įveikos būdai stiprina fizinę ir psichinę sveikatą bei padeda pačiam žmogui susireguliuoti patiriamo streso lygį bei sumažinti žalojantį streso poveikį savo sveikatai. Seminaras parengtas, remiantis autorine savipagalbai skirta metodine priemone – 105 ,,Antistreso receptų” kortelėmis. Daugiau apie streso įveikos būdus skaitykite straipsnyje ,,Gyvenimas be streso”.

 

  • Psichoedukacinis seminaras ,,Pažink save“. Seminaras skirtas gilesniam savęs pažinimui ir savirefleksijos įgūdžių lavinimui. Pažindamas save žmogus neklaidžioja saviapgaulės labirintuose, nekuria iliuzijų dėl savo gebėjimų ar negebėjimų, todėl išgyvena mažiau nusivylimo ir savimi, ir pasaulio ,,neteisybe”. Savęs pažinimas asmenybei suteikia ašį ir aiškiai apibrėžia ribas. Todėl nuoseklus ir gilus savęs pažinimas ne tik išlaisvina iš priklausomybės nuo kitų nuomonės ar vertinimų, bet ir sukuria tvirtą pamatą savigarbai bei pasitikėjimui savimi. Seminaro dalyviams dovanojamas ,,Pažink save” pratybų sąsiuvinis.

 

  • Praktinis seminaras ,,Konsultavimo įgūdžiai“. Seminaras skirtas žodinio konsultavimo specialistams ir pagalbos linijų savanoriams. Seminaro metu aptariami aktualūs žodinės pagalbos klausimai ir lavinami žodinės pagalbos įgūdžiai.

 

  • Psichoterapinis seminaras ,,Gyvenimas šokio ritmu“. Seminaras sukurtas remiantis autorine psichoterapinio šokio praktika, apjungiančia Jazzo šokio metodą ir psichoterapinį procesą. Vienu metu į bendrą terapinį procesą įsitraukia protas, kūnas ir jausmai. Todėl šis seminaras ypač tinka tiems, kurie mėgsta efektyvius problemų sprendimo būdus. Seminaro potemės parenkamos atsižvelgiant į grupės užklausą. Daugiau informacijos apie psichoterapinę šokio praktiką rasite Facebook grupėje ,,Šokio terapija”. Išsamiau apie šokio terapijos naudą skaitykite straipsnyje ,,Šokyje įsikūnijantis dvasingumas”.

 

Seminarų trukmė, kaina ir papildomos temos derinamos individualiai.

Dėl seminaro užsakymo kreiptis el.paštu lina.dirmote@gmail.com

 

0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasĮ parduotuvę