,,Pažink save” pratybų sąsiuvinis

Lina Dirmotė

 25.00

- +
Šis pratybų sąsiuvinis skirtas savarankiškam darbui savianalizės ir asmenybinio savęs pažinimo srityse. Psichoedukacinę savęs pažinimo programa sudaro:
  • 8 temos;
  • 5 testai;
  • 5 projekcinės praktikos;
  • 11 savęs pažinimo užduočių;
  • Daugiau nei 100 klausimų savirefleksijai;

Atlikdami užduotis ir atsakydami į klausimus pažinsite savo charakterį, emocijas, vertybes ir motyvus, įsitikinimus bei nuostatas; patyrinėsite savo gyvenimo istoriją, socialumą ir asmeninius santykius; apmąstysite savirealizaciją. 

 

,,Pažink save“ pratybų sąsiuvinis – tai atnaujinta, patogesnė ir didesnę išliekamąją vertę turinti virtualaus savęs pažinimo kurso versija. Virtualų psichoedukacinį ,,Pažink save“ kursą per dvejus jo gyvavimo metus baigė 4 grupės. Bendrai šioje savęs pažinimo kelionėje sudalyvavo jau daugiau nei 200 žmonių. Augant savęs pažinimo poreikiui ir atsižvelgus į kurso dalyvių pageidavimus visą programą, testus bei užduotis perkėlėme į pratybų sąsiuvinį. Dabar savęs pažinimo kelionė bus lengviau prieinama visiems norintiems. Ir! Atlikęs visas užduotis, žmogus turės ne tik daugiau savivokos žinių, bet ir vertingą knygą apie save, kurią metams bėgant bus įdomu atsiversti, paskaityti ar net papildyti“.  – psichoedukacinio kurso autorė Lina Dirmotė.
0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasĮ parduotuvę