Psichologinės kortelės ,,Antistreso receptai“

Lina Dirmotė

 42.00

- +
,,ANTISTRESO RECEPTAI“ 
105 receptai gyvenimui be streso

,,Antistreso receptų“ kortelėse rasite įvairias praktikas, užduotis ir patarimus, kurie padės jums įveikti stresą. 

Įprastas mūsų kasdienybės palydovas – stresas, įtakoja daugybę sveikatos problemų: fiziologinių, emocinių, pažintinių, elgesio. Aukštas streso lygis, ypač jei jis trunka ilgą laiką, kenkia gyvenimo kokybei, gadina santykius su aplinkiniais, netgi žaloja sveikatą. Geroji žinia ta, kad yra daugybė būdų, kaip paprastais ir ekologiškais būdais galima sumažinti streso poveikį, bei panaikinti streso sukeltus simptomus.

,,Antistreso receptų“ dėžutėje rasite 105 sveikatą tausojančius praktinius patarimus. Stropiai sekdami pateiktomis rekomendacijomis ne tik sumažinsite streso sukeltus simptomus, bet ir sustiprinsite savo psichologinį atsparumą bei sąmoningumą stresą keliančiose situacijose. 

,,Antistreso receptuose“ rasite ir patarimų ką daryti, išgyvenant ūmų, ir veiksmingų prevencijos priemonių lėtinio streso atvejams.

Visi receptai buvo atrinkti remiantis psichologo darbo praktika ir keliais ypač svarbiais principais: receptas turi būti suprantamas, lengvai pritaikomas praktiškai ir paveikus, tai yra, atnešantis norimą rezultatą.

,,Antistreso receptą“ galima rinktis iš penkių skirtingų grupių. Kiekvienoje grupėje rasite užduotis, padėsiančias įveikti skirtingus streso sukeliamus simptomus:

1-os grupės receptai skirti nuramina protui.

2-os grupės receptai nuramina kūną.

3-os grupės receptai nuramina jausmus.

4-os grupės receptai padeda atgauti jėgas.

5-os grupės receptai įkvepia pakeisti požiūrį

 

Įvertinti šiuo metu patiriamo streso lygį galite atlikę testą:

Streso lygio įsivertinimo testas

 

Linkiu jums gyvenimo be streso.

,,Antistreso receptų“ sudarytoja psichologė, psichoterapeutė Lina Dirmotė.

0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasĮ parduotuvę