Žuvis medyje

Lina Dirmotė Vėželienė

 15.00

- +

Kaip žuvis medyje – įprasta sakyti apie žmogų, kuris yra savo vietoje ir puikiai jaučiasi. O kas, jei žmogui negera, jei jis – ne savo vietoje? Kas, jei jis jaučiasi lyg žuvis… medyje?

Žmonės dažnai atsiduria situacijose, kurios kelia stresą, provokuoja vidinius konfliktus tarp proto ir jausmų, tarp ,,reikia“ ir ,,noriu“. Mes nuolatos verčiame save lipti į medį ir stebimės, kodėl daugėja problemų, nepavyksta suvaldyti emocijų, šlyja santykiai su artimaisiais, sutinkame vis ,,ne tuos“, dirbame ,,ne ten“. Kodėl nėra noro ką nors keisti? Nėra meilės, ramybės… Jums pažįstama ši būsena? Tuomet sveiki įlipę į medį! O dabar metas iš jo ropštis ir grįžti į psichologinės gerovės vandenis. 

Ko norėtum paklausti psichologo? Knygoje „Žuvis medyje. Psichologo atsakymai į gyvenimo klausimus” surinkti įvairiausi gyvenimiški žmonių klausimai psichologui apie santykius, meilę, šeimą, darbą, gyvenimo prasmę  ir psichologės psichoterapeutės Linos Vėželienės atsakymai į juos.

Didžioji šios knygos vertė – tikros žmonių istorijos. Unikalios ir daugumai pažįstamos. Žmonių klausimus surinko ir į juos atsakė psichologė-psichoterapeutė Lina Vėželienė. 

,,Man, kaip psichologei, žmonės užduoda įvairiausių klausimų – ir labai asmeniškų, ir abstrakčių. Klausimai kartojasi, nes gyvenimiškos situacijos, verčiančios ieškoti atsakymų, yra panašios. Todėl ir kilo mintis šį per kelerius metus susikaupusį susirašinėjimą sudėti į knygą ir pateikti platesniam skaitytojų ratui.“ – Lina Vėželienė.
0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasĮ parduotuvę