Vidurio amžiaus paauglystė, arba ką veikti po 50-ies?

Lina Dirmotė Vėželienė

 15.00

- +

Knyga, skirta vidurio amžiaus krizę išgyvenantiems žmonėms. Knygoje aptariamos šiam žmogaus gyvenimo etapui būdingos psichologinės problemos, pateikiamos įvairios rekomendacijos, remiantis psichologijos mokslo tyrimais, autorės profesine bei asmenine patirtimi. 

,,Ištikus vidurio amžiaus paauglystei ir pasibaigus įprastų gyvenimo tikslų sąrašui: baigti mokslus, susirasti darbą, sukurti šeimą ir užauginti vaikus, supratau, kad atėjo laikas improvizuoti. Kilusias idėjas, ką dar būtų galima nuveikti, kai jau viskas regis, nuveikta, pirmiau patikrinau praktiškai, o paskui suvėriau į ilgą vėrinį. Čia rasite visko: nostalgijos, vilties, asmeniškumų ir filosofijos. Rašau ir apie pomidorų auginimą, ir net apie fariziejus. Vėrinys išėjo spalvotas, kaip ir pats gyvenimas. Mane pačią įkvepiantis ir padrąsinantis nesustoti augti, mylėti ir kurti.
Dalinuosi juo su knygos skaitytojais. Moterimis ir vyrais, vidurio amžiaus paaugliais ar besirengiančiais jais tapti. Tikiu, kad kiekvienas iš jūsų susiversite kažką savito ir originalaus, nes mes, vidurio amžiaus paaugliai, esame neįtikėtinai drąsūs ir kūrybingi.
Supratau tai šią knygą berašydama…“ – Lina Vėželienė.
0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasĮ parduotuvę